asoft-nabytek.cz

Zahradní lehátko z umělého ratanu s přístřeškem Ezeis Blum

Tento skvělý kus Zahradní lehátko z umělého ratanu s přístřeškem Ezeis Blum od kvalitního výrobce Ezeis jednoduše najdete v naší online nabídce za výprodejovou cenu. Na našich stránkách za 34 990 Kč.
EAN: 4897020293378
Zahradní lehátko z umělého ratanu s přístřeškem Ezeis Blum
Ověřit dostupnost
Značka: Ezeis
34 990
Popis produktu

Vytvořte ze zahrady, terasy nebo balkónu místo, kde budete rádi trávit svůj volný čas. S kolekcí Blum si budete hovět jako na dovolené u moře.

Zahradní nábytek z umělého ratanu je moderní, vyznačuje se lehkostí, snadnou údržbou a odolností. Je téměř totožný s přírodním ratanem, ale je možné ho vyrobit v nejrůznějších odstínech, které navíc tolik neblednou. Pokud vám není lhostejné životní prostředí, zajisté oceníte i jeho recyklovatelnost.

Čalounění je odnímatelné.

O značce:

Snadná údržba, moderní design a kvalitní zpracování. To vše stálo u zrodu značky Ezeis v roce 2006. Nábytek a doplňky, které užijete jak v exteriéru tak interiéru, této francouzské společnosti vám pomůžou k vaší vysněné terase, zahradě či menší oranžerii. Největší cíl designérů této mladé francouzské společnosti je dát vašemu venkovnímu posezení stejnou péči a pohodlí, jako vašemu obýváku.