asoft-nabytek.cz

Wi-Fi zásuvka s časovačem G-Homa P5550

Levný výrobek Wi-Fi zásuvka s časovačem G-Homa P5550 od známé značky EMOS jednoduše můžete pořídit nyní se slevou! Akční cena 1 290 Kč.
EAN: 8592920035573
Wi-Fi zásuvka s časovačem G-Homa P5550
Ověřit dostupnost
Značka: EMOS
1 290
Popis produktu

Tuto multifunkční zásuvku EMOS G-Homa si jednoduše zamilujete.

Ačkoliv funguje na podobném principu jako klasická spínací zásuvka, na rozdíl od ní se dokáže připojit na vaši domácí Wi-Fi. Díky tomu ji můžete vy i další členové vaši domácnosti snadno ovládat pomocí aplikace G-Homa, kterou si stáhnete do telefonu, tabletu či notebooku. V rámci jedné sítě spárujete až 15 různých zásuvek G-Homa, jež si pro lepší přehlednost stačí snadno pojmenovat. Aplikace vyžaduje ke svému správnému fungování operační systém iOS 7.0 (a novější) nebo Android 4.0 (a novější). V současnosti není kompatibilní s Windows mobilními telefony se systémem Windows Phone či s ovládáním prostřednictvím webového prohlížeče.

Na dálku tak vypnete či zapnete všechny připojené domácí spotřebiče, a to jak z vedlejší místnosti, tak i druhého konce světa. Možnost dálkového ovládání oceníte zejména u tepelných elektrospotřebičů, které mohou napáchat spoustu škody. Chatařům a chalupářům zpříjemní život především v zimních měsících, kdy se vyplatí do ni zapojit termostat. Po příjezdu pak nebudete drkotat zuby, vytápění si totiž zapnete už den předem a po příjezdu si pak jen zaslouženě hodíte nohy nahoru.

Dále se pyšní i neomezeným počtem cyklů (sepnutí za den), které se dají nastavit klidně po minutě. Díky tomu s přehledem překoná digitální časovače se stanoveným maximálním počtem sepnutí a i ty mechanické, kde jeden spínací cyklus musí trvat minimálně 15 minut.

Upozornění: Do zásuvky lze zapojit i prodlužovací kabel. Pokud tak učiníte, dbejte na to, aby nedošlo k jejímu přetížení.