Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Beige

Jednoduchost a krása skandinávského stylu jsou základem značky Karup Design a pohovka Fresh není výjimkou. Futon je tvořen... více informací »
Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Petroleum
Značka: Karup Design
19 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchost a krása skandinávského stylu jsou základem značky Karup Design a pohovka Fresh není výjimkou. Futon je tvořen...

Jednoduchost a krása skandinávského stylu jsou základem značky Karup Design a pohovka Fresh není výjimkou. Futon je tvořen kombinací recyklovaných přírodních vláken a PUR pěny. Povrch tvoří z 80% bavlna. Pohovka drží díky konstrukci z masivního borovicového dřeva. Jednoduše ji můžete rozložit a využít ji jako místo ke spánku. Spací plocha má pak velikost 140 x 200 cm.

Poznámka: Doporučujeme používat prostěradlo při využívání pohovky jako místa ke spánku, abyste předešli poškození přírodních vláken. Čistěte pouze čistým hadříkem, abyste předešli skvrnám.

O značce:

Tento skvělý výrobek Variabilní pohovka Karup Design Fresh Natural Clear/Beige od značky Karup Design snadno seženete na našich stránkách nyní téměř zdarma. Teď v akci 19 990 Kč.