asoft-nabytek.cz

Tmavě tyrkysově modrá rozkládací rohová pohovka Bobochic Paris Athenais, levý roh

Neodolatelný produkt Tmavě tyrkysově modrá rozkládací rohová pohovka Bobochic Paris Athenais, levý roh pocházející od značky Bobochic Paris jednoduše můžete získat právě nyní skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 41 799 Kč. EAN: 5902860485674
Tmavě tyrkysově modrá rozkládací rohová pohovka Bobochic Paris Athenais
Ověřit dostupnost
41 799
Popis produktu

Praktická a stylová. To je rohová pohovka z kolekce Athenais. Může se jevit velice nenápadně, ale opak je pravdou. Stane se dominantou vašeho obýváku a připraví vám mnoho krásně a hlavně pohodlně strávených chvil s rodinou, přáteli nebo klidně o samotě.

Pokud se naskytne příležitost nečekaného přespání vašich hostů, s touto pohovkou jim přichystáte plnohodnotné lůžko během chvilky. V úložném prostoru uvnitř lenošky můžete mít na tyto příležitosti stále přichystané záložní peřiny a ložní prádlo.

Rozměr rozloženého lůžka je 142 x 184 cm.

O značce:
Tým designérů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 letou zkušenost v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem.
Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativity. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní.