Stojan na oblečení Woodman Northgate, 175 x 90 cm

Jestli doma bojujete v předsíni s nedostatkem odkládacího místa, stojan na kabáty Woodman váš problém elegantně vyřeší. Ve... více informací »
Stojan na oblečení Woodman Northgate
Značka: Woodman
9 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jestli doma bojujete v předsíni s nedostatkem odkládacího místa, stojan na kabáty Woodman váš problém elegantně vyřeší. Ve...

Jestli doma bojujete v předsíni s nedostatkem odkládacího místa, stojan na kabáty Woodman váš problém elegantně vyřeší. Ve spodní části stojanu najdete také desku na odkládání bot.

Northgate je moderní, jednoduchá kolekce nábytku, které dominuje čistě bílé barva v polomatném provedení. Dřevěné detaily pak jsou vyrobené z masivního dubu a dřevovláknité MDF desky s dubovou dýhou. Jestli tak hledáte nábytek, který je světlý, odráží světlo a nijak nezatěžuje prostor, kolekce Northgate je přesně taková.

O ZNAČCE
Za návrhem nábytku Woodman stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku Woodman vkládá lehký retro nádech.

Manuál k montáži produktu najde zde.

Tento oblíbený kus Stojan na oblečení Woodman Northgate, 175 x 90 cm od odblíbeného výrobce Woodman jednoduše seženete u nás teď téměř zdarma. Teď za akční cenu 9 290 Kč.