Skleněná lahev s dřevěným víčkem ReTap s doživotní zárukou, 500 ml

Jednoduchost, funkčnost, lehkost a ekologie. To jsou čtyři nejdůležitější pilíře, na kterých byla postavena výroba skleněných... více informací »
Skleněná lahev s dřevěným víčkem ReTap s doživotní zárukou
Značka: ReTap
419 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchost, funkčnost, lehkost a ekologie. To jsou čtyři nejdůležitější pilíře, na kterých byla postavena výroba skleněných...

Jednoduchost, funkčnost, lehkost a ekologie. To jsou čtyři nejdůležitější pilíře, na kterých byla postavena výroba skleněných designových lahví.

Vznikly v Dánsku s myšlenkou pomoci oceánům od plastových ostrovů, které jsou tvořeny především PET lahvemi. Praktické lahve se skandinávským designem jsou vyrobeny z odolného borosilikátového skla a jsou ručně foukané v Česku. I přesto, že je pevnější než běžné sklo, není však nerozbitné.

Lahve jsou ozdobeny barevným víčkem z termoplastického elastomeru, který neobsahuje bisfenol A (BPA) a je tak nezávadný pro naše zdraví.

Kvalitní a levný kus Skleněná lahev s dřevěným víčkem ReTap s doživotní zárukou, 500 ml originál od značky ReTap můžete získat tady teď právě opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 419 Kč.