Šedý koberec Universal Berlin Line, 120 x 170 cm

Kolekce Berlin dýchá syrovým uměním s doteky industriálního stylu. Designéři do těchto koberců vtělili atraktivní artovou... více informací »
Šedý koberec Universal Berlin Line
Značka: Universal
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kolekce Berlin dýchá syrovým uměním s doteky industriálního stylu. Designéři do těchto koberců vtělili atraktivní artovou...

Kolekce Berlin dýchá syrovým uměním s doteky industriálního stylu. Designéři do těchto koberců vtělili atraktivní artovou rozevlátost s dávkou elegantní jednoduchosti. Celá místnost se díky tomuto kousku vizuálně probudí a dodá mu trendový ráz. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento žádaný kus Šedý koberec Universal Berlin Line, 120 x 170 cm s osvědčenou značkou Universal snadno seženete tady za výprodejovou cenu! Akční ceny již od 1 990 Kč.