Šedý koberec Flair Rugs Honeycomb, 120 x 170 cm

Jsou vám blízké neutrální tóny a zemitější barvy? To si tento koberec z kolekce Honeycomb od značky Flair Rugs zamilujete. Má... více informací »
Šedý koberec Flair Rugs Honeycomb
Značka: Flair Rugs
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jsou vám blízké neutrální tóny a zemitější barvy? To si tento koberec z kolekce Honeycomb od značky Flair Rugs zamilujete. Má...

Jsou vám blízké neutrální tóny a zemitější barvy? To si tento koberec z kolekce Honeycomb od značky Flair Rugs zamilujete. Má dobře kombinovatelný rozměr, který využijete ve větších, ale i menších místnostech.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.

Akční a ve slevě kus Šedý koberec Flair Rugs Honeycomb, 120 x 170 cm od top značky Flair Rugs snadno pořídíte právě teď za akční cenu! Ceny již od 3 490 Kč.