asoft-nabytek.cz

Sada 3 konferenčních stolků Kare Design East Coast

Tento oblíbený produkt Sada 3 konferenčních stolků Kare Design East Coast od top výrobce Kare Design snadno můžete získat na našich stránkách skutečně výhodně. Nabídka již od 33 649 Kč. EAN: 888566
Sada 3 konferenčních stolků Kare Design East Coast
Ověřit dostupnost
Značka: Kare Design
33 649
Popis produktu

Hledáte do svého domova užitečnou odkládací plochu, která bude zároveň praktická a přitom splní i funkci jedinečného designového prvku? Sáhněte po odkládacích stolcích Kare Design. Skvěle totiž budou vypadat jak samostatně, tak i hezky pospolu. Jejich subtilní a přesto výrazný a osobitý design dodá každému interiéru svěží šmrnc i nadčasový vzhled.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.