asoft-nabytek.cz

Sada 2 růžových jídelních židlí sømcasa Alba

Tento levný výrobek Sada 2 růžových jídelních židlí sømcasa Alba originál od značky sømcasa můžete sehnat tady a teď právě v akci. Právě lze objednat jen za 6 199 Kč. EAN: 846346
Sada 2 růžových jídelních židlí sømcasa Alba
Ověřit dostupnost
Značka: sømcasa
6 199
Popis produktu

Výrazný design, krásné barvy. Slova, která tuhle židli dokonale vystihují. Je úžasně moderní, nadčasová a vyrobena s důrazem na každičký detail.

O značce:

sømcasa je španělská značka působící na trhu už od roku 1990, jejíž produkty vynikají především originalitou a kvalitou provedení.

Tenhle nábytek je kombinací toho nejlepšího, co nabízí skandinávský design, a špetky jižanského temperamentu. Protiklady se totiž přitahují a tyhle dva aspekty tvoří dokonalý, nadčasově krásný pár, který váš domov rozzáří a dodá mu na nevšednosti.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.