asoft-nabytek.cz

Růžová dětská lněná voděodolná podložka na přebalování BELLAMY Dusty Pink, 50 x 70 cm

Vynikající produkt Růžová dětská lněná voděodolná podložka na přebalování BELLAMY Dusty Pink, 50 x 70 cm s osvědčenou značkou BELLAMY jednoduše seženete tady teď právě se slevou. Akční cena již od 1 229 Kč. EAN: 8128950006360
Růžová dětská lněná voděodolná podložka na přebalování BELLAMY Dusty Pink
Ověřit dostupnost
Značka: BELLAMY
1 229
Popis produktu

Přebalovací podložka je nedílnou součástí každé maminky. Proto si zvolte takovou, která každodenní péči o vaše miminko něco vydrží.

Podložka od značky BELLAMY má na sobě voděodolnou vložku, která nepustí žádnou tekutinu. Jemný potah z přírodního lnu se dá sundat a vyprat v pračce na 40 °C, takže péče o podložku je lehčí, než se zdá.

Lněný materiál
Tento na dotek jemný materiál má antibakteriální vlastnosti a je vhodný pro alergiky. Pokud vaše dítě má velmi citlivou pokožku, lněné prádlo je tou správnou volbou. Zároveň má vysokou absorpci vlhkosti a má funkci termoregulace, takže dostatečně propouští vzduch a přenáší teplo.

Všechny textilní doplňky značky BELLAMY mají certifikát Öko-Tex Standard 100. Tento certifikát prokazuje, že produkty jsou vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů a jsou vhodné pro děti od 3 let.

O značce BELLAMY
Polská značka BELLAMY vyrábí dětský nábytek a textilní doplňky s péčí a láskou již více než 30 let. V jejich širokém sortimentu najdete od dětských kolébek až po postele pro dospívající děti společně s jemnými povlečeními či hravými polštářky.

Vytvořte dětem bezpečný svět, který bude zároveň plný designu a elegance.