Přírodně hnědé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 200 x 200 cm

Tento kvalitní produkt Přírodně hnědé povlečení na dvoulůžko ze stonewashed bavlny Le Bonom, 200 x 200 cm originál od výrobce Le Bonom snadno naleznete u nás teď ve výprodejové akci. Právě lze objednat jen za 1 490 Kč. EAN: 5413255155985
Produkt bez obrázku
Značka: Le Bonom
1 490 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pro co nejkvalitnější odpočinek je třeba klást důraz nejen na výběr matrace, ale i toho pravého povlečení. Toho si je dobře vědoma i značka Bonami Selection, která dbá jak na zpracování, tak i na výběr kvalitních materiálů.

Proto je toto povlečení vyrobené ze 100% stonewashed bavlny, díky které je na rozdíl od klasické bavlny povlečení výjimečně jemné ihned po rozbalení a ne až po několika vyprání. A jelikož k vám domů dorazí již předeprané, vyhnete se riziku sražení. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak jeho ležérní vzhled, který vnese do ložnice uvolněnou a nadčasovou eleganci.

Povlečení značky Bonami Selection vychází z českých velikostí. Nesmí chybět ani prodloužená délka 220 cm, aby si to své našel opravdu každý.

Náš tip: Barvy povlečení Bonami Selection jsou navrženy tak, aby se mezi sebou daly snadno kombinovat. Nechte se na tento trend nalákat i vy, vnesete tím do své ložnice hravost a vyhnete se jednotvárnosti.