asoft-nabytek.cz

Povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Cielo, 200 x 220 cm

Tento exkluzivní výrobek Povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Cielo, 200 x 220 cm od značky Unknown naleznete zde teď právě opravdu výhodně. Akční cena od 3 490 Kč.
EAN: 8681875352511
Povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Cielo
Ověřit dostupnost
Značka: Unknown
3 490
Popis produktu

I vaše postel si zaslouží hodit se do gala. Vždyť v posteli trávíme přibližně třetinu života. Je tedy důležité, abychom se každé ráno probouzeli s pocitem radosti z té pohodlné krásy, která nás s tímto povlečením bude obklopovat.

Obálkové zapínání (na přehyb):
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.

O bavlněném saténu:
Povlečení z bavlněného saténu se za krátkou dobu těší obrovské oblibě. Není se čemu divit. Obyčejný spánek proměníte na luxusní chvíle odpočinku a pohodlí. Je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlněné příze. Má velmi jemný lesk a kombinuje nejlepší vlastnosti bavlny a saténu. Na dotek je velmi hebký a jemný, zároveň je ale velice pevný.