Postel z borovicového dřeva Karup Design Dock, 180 x 200 cm

Postele od skandinávské značky Karup Design jsou inspirovány japonským minimalismem. Svým jednoduchým vzhledem, světlými tóny a... více informací »
Postel z borovicového dřeva Karup Design Dock
Značka: Karup Design
9 440 Kč
Ověřit dostupnost
Postele od skandinávské značky Karup Design jsou inspirovány japonským minimalismem. Svým jednoduchým vzhledem, světlými tóny a...

Postele od skandinávské značky Karup Design jsou inspirovány japonským minimalismem.

Svým jednoduchým vzhledem, světlými tóny a praktickým řešením se stávají srdeční záležitostí mladých, starších, dětí i domácích mazlíčků.

Doplňte svou novou postel stylovou a pohodlnou matrací stejné značky a uvidíte, že se vám už z postele nebude chtít nikdy vstát.

O značce Karup Design

Jednoduché, dobré a praktické. Značka Karup Design se soustředí na kvalitní bydlení a vytvoření více prostoru z mála.

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Tento nejprodávanější produkt Postel z borovicového dřeva Karup Design Dock, 180 x 200 cm od top značky Karup Design najdete tady teď právě za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 9 440 Kč.