asoft-nabytek.cz

Ocelová pánev na smažení de Buyer Mineral, ø 28 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt Ocelová pánev na smažení de Buyer Mineral, ø 28 cm od značky de Buyer naleznete na našich stránkách levně. Akční cena 1 790 Kč.
EAN: 3011245616281
Ocelová pánev na smažení de Buyer Mineral
Ověřit dostupnost
Značka: de Buyer
1 790
Popis produktu

Nádobí z kolekce de Buyer Mineral je díky pečlivě vybranému materiálu při správné péči téměř nezničitelné a s přehledem přežije i několik generací.

Vyrobené je z oceli, lze na něj tak využívat kuchyňské náčiní z kovu, plastu i dřeva. Díky ruční výrobě se mohou na jeho povrchu nacházet estetické nedokonalosti, jenž však nemají žádný vliv na výslednou funkčnost. Pyšní se navíc skvělou přirozenou nepřilnavostí.

Upozornění: Nejedná se o nepřilnavý povrch.

Před použitím je velmi důležité pečlivě nastudovat, jak nádobí vypálit a jak o něj následně pečovat. Na následné reklamace způsobené špatným používáním tak nemůže být brán zřetel.

Pro snadnou orientaci jsme vám detailně sepsali, jak na to:

Pánev nikdy nedávejte do myčky nádobí, čistící prostředky používejte také jen výjimečně. Její postupné tmavnutí je přirozené, naopak zaručuje lepší nepřilnavost povrchu. Pokud by přeci jen došlo k vzniku rzi, lze ji velmi snadno odstranit pomocí hrubé strany houbičky. Následně nezapomeňte pánev naolejovat.

Proces vypalování:
1) Pánev vybalte z originálního obalu a pečlivě omyjte houbičkou pod horkou tekoucí vodou. Dojde tak k odstranění vosku, jež pokrývá celý povrch pánve a znečistil by jinak vaši varnou desku. Následně pánev vysušte.

2) Zapněte plotýnku na maximální výkon a položte na ni nádobí. Pokud však máte doma indukci, použijte raději nižší teplotu, aby nedošlo k vypouknutí dna. Do pánve nalijte přibližně 1 – 2 mm oleje a zahřívejte, dokud nezačne kouřit. Během vypalování pánví otáčejte, aby se olej dostal i na vnitřní boky.

3) Nechte pánvičku zchladnout, zbytek oleje pak vytřete ubrouskem či hadříkem. Neomývejte vodou, abyste neodstranili ochranný film a zabránili tak vzniku rzi.

4) Skladujte na suchém místě a nezapomínejte na pravidelné olejování. Jenom tak nebude docházet ke vzniku nežádoucí rzi.