Oboutranný kožený polštář Södahl Simple, 50 x 50 cm

Přírodní vlna na jedné straně, pravá kůže na druhé. A to vše s úctou k přírodě a zvířatům. Užijte si jemné objetí... více informací »
Sada 2 šedých polštářů z vlny a kůže Södahl Vincent
Značka: Södahl
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní vlna na jedné straně, pravá kůže na druhé. A to vše s úctou k přírodě a zvířatům. Užijte si jemné objetí...

Přírodní vlna na jedné straně, pravá kůže na druhé. A to vše s úctou k přírodě a zvířatům. Užijte si jemné objetí nejkvalitnějších textilií ve spojení s pravou péřovou výplní. Dánsko-norská značka Södahl navíc svým polštářům navrch přidala i trendový minimalistický design v duchu severské elegance.

Tkaniny jsou použity bez přičinění jakýchkoliv chemických prostředků, designéři pracují s čistě organickými vlákny, která jsou zároveň obnovitelnými zdroji. Výplňové peří i kůže pochází výhradně z ověřených farem, kde nedochází k týrání zvířat, a to pouze šetrnou recyklací. Výplň má přirozeně hřejivé účinky, které vám přijdou vhod především o zimních večerech.

Tento půvabný kousek od značky Södahl je vybaven certifikátem Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje naprostou nezávadnost použitého materiálu.

Tento diskontní kus Oboutranný kožený polštář Södahl Simple, 50 x 50 cm od populární značky Södahl můžete najít právě teď skutečně výhodně. Akční cena již od 2 690 Kč.