asoft-nabytek.cz

Oboustranný opěrný polštářek Flexa Forest, ø 30 cm

Tento kvalitní kus Oboustranný opěrný polštářek Flexa Forest, ø 30 cm od kvalitní značky Flexa snadno můžete najít na našich stránkách teď právě skutečně výhodně! Akční ceny již od 1 290 Kč.
EAN: 1290656
Oboustranný opěrný polštářek Flexa Forest
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
1 290
Popis produktu

Textilní kolekce Forest vaše broučky zavede na zelenou paseku uprostřed lesa, kde se potkávají všechna lesní zvířátka. Ponoří se tak do světa fantazie, kde je možné opravdu všechno. Večer před spaním vám vaše dítko může místo čtení pohádky vyprávět o dobrodružství s barevnými kamarády.

Tento opěrný polštářek je ideální jako podpora zad při prohlížení knížek a díky oboustrannému provedení si může váš brouček střídat motiv podle nálady. Výhodou je i snímatelný potah, který lze kdykoli vyprat.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.