asoft-nabytek.cz

Matrace z paměťové pěny Sealy Sensitive Medium Black Edition, 160 x 200 cm, výška 27 cm

Tento levný kus Matrace z paměťové pěny Sealy Sensitive Medium Black Edition, 160 x 200 cm, výška 27 cm od populárního výrobce ProSpánek jednoduše naleznete nyní skutečně levně. Akční cena již od 9 959 Kč. EAN: 8595200181328
Matrace z paměťové pěny Sealy Sensitive Medium Black Edition
Ověřit dostupnost
Značka: ProSpánek
9 959
Popis produktu

Technologicky propracovaná, spolehlivá a stylová v každém detailu. Taková matrace od značky Enzio povýší váš komfort na novou úroveň.
Odolná pěna CoolFlow se postará o příjemnou cirkulaci teploty a perfektně se přizpůsobí lidskému tělu. Je schopná rychle obnovit svůj tvar a umožní vám zaujmout co nejpohodlnější polohu k odpočinku.
Systém CoreSupport ™ poskytuje oporu v namáhaných zónách a prodlužuje tak životnost matrace. Speciálně navržený pružinový blok Zoned Sealy Embrace Coil zaručí maxiální oporu těla. Každá pružina je balena zvlášť. Díky zesílenám okrajům SolidEdge® je umožněno ještě efektivnější využití celé plochy. To oceníte nejen při ležení, ale také sezení.
Úprava PillowTop dovádí k dokonalosti také vzhled. Matraci ani není nutné pravidelně otáčet. I tak vám bude dlouhodobě sloužit k naprostí spokojenosti.

Jste ještě na pochybách? Zboží můžete vyzkoušet v klidu domova a pokud vám nebude vyhovovat, máte 45 dní na vrácení.