asoft-nabytek.cz

Krémová keramická obdélníková zapékací mísa Emile Henry Ultime, 42,5 x 28 cm

Akční výrobek Krémová keramická obdélníková zapékací mísa Emile Henry Ultime, 42,5 x 28 cm od odblíbeného výrobce Emile Henry jednoduše najdete u nás nyní téměř zdarma! Cena od 1 590 Kč.
EAN: 3289310296540
Krémová keramická obdélníková zapékací mísa Emile Henry Ultime
Ověřit dostupnost
Značka: Emile Henry
1 590

Milujete zapečené těstoviny a nebo vaše srdce plesá nad francouzskými bramborami? Nebo jste opravdový gurmán a nedáte dopustit na lasagně? Ať už tak či onak, se zapékací mísou od Emile Henry bude každý váš kulinářský počin skvostem.

Díky ruční výrobě je navíc každý kus opravdový originál. S přehledem si poradí s teplotami v rozmezí -20 °C až +270 °C.

O značce:

Francouzská rodinná firma Emile Henry je pojmem mezi všemi, kteří propadli umění pečení a vaření. Jejich ručně vyráběné keramické nádobí té nejvyšší kvality dává klasickému obědu novou tvář. Výjimečný vzhled, díky kterému nejen pečení, ale i samotné servírování v miskách a formách, gurmánským zážitkem přitom přináší od roku 1848.

Díky speciální technologii je keramika odolná proti nárazu a poškrábání, takže na ní můžete klidně krájet a používat ostré nástroje. Všechny skvosty značky Emile Henry jsou navíc vhodné do myčky na nádobí, mikrovlnné trouby a dokonce i do mrazáku.

Recept na nejlepší koláč máme každý jiný, ale pokud jde o to nejlepší nádobí na pečení, u všech znalců to vyhrává Emile Henry.