Královsky modrý puf se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Astre

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Královsky modrý puf se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Astre od odblíbeného výrobce Windsor & Co Sofas jednoduše můžete najít u nás teď se slevou! Nyní pořídíte jen za 9 990 Kč. EAN: 5903614415817
Královsky modrý puf se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Astre
9 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Tento puf? To je ale kus

Pufy si získávají na oblibě každým rokem víc a víc. Jsou nepřehlédnutelným kamarádem každé pohovky a v obývacím pokoji si najde stejné uplatnění, jako třeba v pracovně či ložnici. Položte si unavené nohy a vydechněte. Relaxování si zaslouží každý.

Kolekce Astre nabízí pohovky a pufy v moderním pojetí. Jejich potah je z kvalitní látky, která napodobuje samet, takže vás každého usazení jemně pohladí po těle i duši.

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností.

Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.