asoft-nabytek.cz

Koberec Asiatic Carpets Theo Earth Tone Geo, 120 x 170 cm

Tento neodolatelný produkt Koberec Asiatic Carpets Theo Earth Tone Geo, 120 x 170 cm originál od značky Asiatic Carpets snadno můžete pořídit zde teď právě za akční cenu! Nyní lze objednat jen za 9 699 Kč. EAN: 5031706716495
Koberec Asiatic Carpets Theo Earth Tone Geo
Popis produktu

Spojení přírodních vláken a precizní ruční výroby. Designéři londýnské značky Asiatic Carpets vtiskli kolekci Theo bohémský, leč elegantní vzhled. Ten je doprovázen mimořádně odolnými materiály juty, viskózy a bavlny, které dotváří neobyčejnou režnou podobu koberce.

Oblíbená bavlna je velmi pevná, vzdorná proti opotřebení a rovněž jemná na omak. Odolností disponuje i juta, která je navíc antistatická a prodyšná. Jutový materiál je také výbornou ekologickou volbou. Vedle toho viskóza je pro změnu srovnatelná s pravým hedvábím. Je lesklá a měkká. Pochlubit se může i barevnou stálostí. Jemný povrch těchto tkanin je tedy velmi příjemný pro bosou nohu.

Stálost tkanin zaručí, že vám tento koberec může dělat radost po několik generací.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hřejivý povrch.