asoft-nabytek.cz

Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Nero M, výška 79 cm

Kvalitní a oblíbený produkt Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Nero M, výška 79 cm pocházející od značky Remundi snadno seženete tady teď právě za akční cenu. Ceny již od 34 990 Kč.
EAN: 4260549660011
Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Nero M
Ověřit dostupnost
Značka: Remundi
34 990

Chutná vám o mnoho více, když sdílíte výborné jídlo s přáteli? A ještě navíc na čerstvém vzduchu? K tomu se vám bude náramně hodit kvalitní venkovní gril, díky kterému budou vaše letní setkání o poznání voňavější, chutnější a především nezapomenutelnější. Spolehlivý parťák pro takové chvíle je tento kousek od značky Remundi s německým designem a výrobou.

Plní nejen funkci grilu, ale i ohniště a topidla. Má moderní rezavý vzhled, kulatou grilovací plotnu, plynule nastavitelný přívod vzduchu ovládaný pomocí táhla a kyblík na popel v těle podstavy. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací plotny, která se takto ohřívá až na 300 °C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací plotně rozloženo rovnoměrně, tvoří se teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, které vyžadují různé grilovací teploty.

Designová ohniště Remundi mají jako jediná na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí táhla, umístěného zvnějšku ohniště.

Lze topit dřevem, dřevěnými briketami i uhlím. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a vysypete popel otvorem ve dně ohniště rovnou do kyblíku na popel.

Dobré vědět: Nezapomeňte si k tomuto grilu dokoupit také padnoucí grilovací rošt.

Součástí výbavy je:
– Podstava s otevíracími dvířky
– Kyblík na popel
– Regulace tahu
– Chránič regulace tahu
– Ocelový grilovací tál

Dobré vědět:
Rozměr grilovací plochy: 4373 cm²
Průměr grilovací plochy: ø 82 cm
Výška podstavy: 62 cm
Spodní průměr podstavy: 50 cm /Horní průměr podstavy: 32cm
Výška dvířek: 28 cm
Horní šířka dvířek: 28 cm /Spodní šířka dvířek: 36cm

Gril má přirozenou rezavou povrchovou úpravu, která se použítím na některých místech může opotřebovat. Rezavý vzhled jí lze navrátit potřením nebo rozprášením roztoku vody a soli.

Rez na jakýchkoli částech grilu je normální a tento speciální povrch gril chrání. Kvůli vzdušné vlhkosti se může rez objevit také na grilovací desce, kterou stačí následně pouze otřít rostlinným olejem a připravit na grilování.