asoft-nabytek.cz

Fialová stolička Kare Design Cherry, ∅ 35 cm

Nejprodávanější produkt Fialová stolička Kare Design Cherry, ∅ 35 cm od oblíbené značky Kare Design můžete získat u nás nyní skutečně výhodně. Akční cena již od 2 240 Kč.
EAN: 4025621831969
Světle růžová stolička Kare Design Cherry
Ověřit dostupnost
Značka: Kare Design
2 240
Popis produktu

Nechte svůj domov zazářit – kovovým leskem a měkkým potahem v módních barvách. To je totiž kombinace, která oslní vždy. Přidejte dokonale ojedinělý design, který má značka KARE design v malíku a máte dokonalý nový kousek k sobě domů!

Německá značka Kare Design je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp v interiéru a dodat mu pořádnou dávku pozitivní energie.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.