Denní diář s magnetickým zavíráním na rok 2022 Paperblanks Destiny, 13 x 18 cm


669 Kč

Nejprodávanější výrobek Denní diář s magnetickým zavíráním na rok 2022 Paperblanks Destiny, 13 x 18 cm od populárního výrobce Paperblanks snadno můžete sehnat na našich stránkách teď právě skutečně levně. Nabídka již od 669 Kč

Popis produktu

Diáře od Paperblanks vám udělají každý den příjemnější. Zde najdete místo pro každodenní zápisy, poznámky či plánovače. V diáři se skrývají i dvě saténové stuhy, mini kalendáře, mezinárodní předvolby, místo pro zadávání důležitých čísel, označení mezinárodních svátků a mnoho dalších užitečných informací. Každý den je umístěn na samostatné stránce, pouze soboty a neděle jsou spolu. A navíc na konci diáře je obálka na volné poznámky, výstřižky či vizitky.

Co ovšem stojí za zmínku jsou desky diáře Paperblanks. Tato prémiová značka čerpá inspiraci z kulturních odkazů, ať už z japonského či čínského umění, francouzského zdobení hedvábí nebo třeba rukopisů slavných umělců. Design tohoto diáře byl například inspirovaný knižní vazbou Chamerot et Renouard pro Voltairovu knihu Zadig nebo také Kniha osudu pocházející z roku 1893 z oblasti Francie.

A proč ještě by měl být právě tenhle krasavec i vaším oblíbencem?
• Desky jsou ručně lepené a ražené v knihařství Hartley & Marks, díky čemuž vypadají jako nádherné knihy.
• Paperblanks ctí přírodu, a proto jsou diáře 100% recyklovatelné a vyrobené z certifikovaného ekologického FCS papíru.

Poznámka: Popisy v diáři jsou v angličtině.