Červená silikonová forma na pečení Lékué, délka 24 cm

Pokud milujete pečení, zbystřete. Španělská značka Lékué přichází s praktickými formami, které jsou vyrobené z toho... více informací »
Červená silikonová forma na pečení Lékué
Značka: Lékué
459 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud milujete pečení, zbystřete. Španělská značka Lékué přichází s praktickými formami, které jsou vyrobené z toho...

Pokud milujete pečení, zbystřete. Španělská značka Lékué přichází s praktickými formami, které jsou vyrobené z toho nejkvalitnějšího silikonu. Jsou odolné, vydrží velký žár i chlad a péče o ně je dokonale snadná.

O kulinářské značce, která se nebojí změn:
Lékué posouvá zajeté tradice v oblasti vaření a pečení. Tato mladičká značka z temperamentního Španělska se nebojí inovací. Právě proto hýří jejich produkty barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awars v roce 2007 a 2010.

O odolném materiálu:
Designéři značky si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.

Výjimečný produkt Červená silikonová forma na pečení Lékué, délka 24 cm od známé značky Lékué jednoduše seženete zde teď právě za akční cenu. Akční cena 459 Kč.