asoft-nabytek.cz

Černá stolní železná lampa Hübsch Bunno

Velmi žádaný výrobek Černá stolní železná lampa Hübsch Bunno od oblíbené značky Hübsch snadno pořídíte tady teď právě za výprodejovou cenu! Akční cena již od 3 179 Kč. EAN: 5712772063828
Černá stolní železná lampa Hübsch Bunno
Ověřit dostupnost
Značka: Hübsch
3 179
Popis produktu

Světla není nikdy dost, ale přezdobeným světlům už odzvonilo. Dovolte místnosti, aby se prozářila touto minimalistickou stolní lampou inspirovanou designem ze severu ♥ Je od dánské značky Hübsch a nese v sobě to nejlepší z moderního pojetí s puncem luxusu.

O značce Hübsch:
Dánský design vyráběný pro užitek i radost, to je značka Hübsch ve zkratce. Tu založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roce 2010. Cílem značky je poskytovat lidem vysoce kvalitní nábytek do interiéru, jehož každý detail je precizně proveden. Klíčovým slovem je pro tuto firmu štěstí, a to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými produkty a přístupem činí šťastnějším celý svět. Kreativní firm značky sídlící v Dánsku si dává záležet při tvoření každé kolekce na unikátnosti a kreativitě, kterou se do každého kusu snaží vtisknout.