Černá jídelní židle s podnožím z dubového dřeva Actona Henning

Zařiďte si svou jídelnu do skandinávského stylu. Dánská značka Actona vám s tím pomůže. Jídelní židle Henning je bytelná,... více informací »
Černá jídelní židle s podnožím z dubového dřeva Actona Henning
Značka: Actona
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Zařiďte si svou jídelnu do skandinávského stylu. Dánská značka Actona vám s tím pomůže. Jídelní židle Henning je bytelná,...

Zařiďte si svou jídelnu do skandinávského stylu. Dánská značka Actona vám s tím pomůže. Jídelní židle Henning je bytelná, moderní a přitom stále krásná a za dostupnou cenu/.

O značce:
Actona je dánská značka , ve které je viditelný typický podpis severského designu .

Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm okaté náznaky minulosti, která ve Skandinávii přinesla zajímavý a neokoukaný design v retro stylu .

Kvalitní a levný výrobek Černá jídelní židle s podnožím z dubového dřeva Actona Henning od populární značky Actona jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě za akční cenu! Ceny od 3 990 Kč.

Opravdu široká nabídka nábytku, bytových doplňků a dalšího zboží do domácnosti, jako do obýváku, ložnice, kuchyně, jídelny, na zahradu, no prostě máme tu do domácnosti úplně vše co k její zútulnění potřebujete. Profesionální přístup, skvělé ceny, co víc si přát.

© 2022, Copyright Nábytek a bytové doplňky všechna práva vyhrazena