asoft-nabytek.cz

Bílá variabilní dětská postýlka Pinio Calmo, 140 x 70 cm

Zlevněný kus Bílá variabilní dětská postýlka Pinio Calmo, 140 x 70 cm originál od značky Pinio můžete získat u nás za akční cenu. Právě teď jen za 12 099 Kč. EAN: 920306
Bílá variabilní dětská postýlka Pinio Calmo
Ověřit dostupnost
Značka: Pinio
12 099
Popis produktu

Pinio si zakládá na bezpečnosti, univerzálnosti a dlouhodobé využitelnosti svého nábytku. To je možné hlavně díky využití těch nejkvalitnějších materiálů ze dřeva z polských lesů. Zajímavý, ale přitom jednoduchý vzhled jednotlivých kousků lze snadno propojit s jakýmkoliv stylem a měnit tak dětský pokoj bez námahy tak rychle, jako se mění děti samy.

Řada Calmo je nadčasovou klasikou: elegantní rovné linie, čistý klasický design. Některé kousky vydrží vašim dětem odmala až do puberty. Dupačky ve skříních nahradí vytahané mikiny a obrázkové knížky v knihovně zase komiksy o superhrdinech.

Variabilní dětská postýlka roste spolu s dítětem. Snadno lze vyjmout tyčky ze zábrany a vytvořit tak bezpečný prostor pro dítě, které už se z postýlky snaží samo vylézt. Po kompletním odstranění zábrany vznikne klasická pohodlná postel, která ale svým rozměrem zbytečně nezabírá v pokojíčku místo na hraní. (Pro začátek doporučujeme postel opatřit bočnicí).

Pod postýlku si můžete pořídit úložný prostor.