asoft-nabytek.cz

Bílá středně vysoká dětská postel s žebříkem Flexa White, 90 x 200 cm

Tento kvalitní a levný produkt Bílá středně vysoká dětská postel s žebříkem Flexa White, 90 x 200 cm originál od značky Flexa jednoduše naleznete na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Nabídka již od 18 259 Kč. EAN: 1294870
Bílá středně vysoká dětská postel s žebříkem Flexa White
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
18 259
Popis produktu

Postel je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku. Pořiďte vašim potomkům takovou, která je jak funkční a bezpečná, tak krásná na pohled. Děti vysoké postele přímo milují. Spánek ve výšinách jim dodává dobrodružný pocit. Rodiče zase ocení praktické šetření prostorem, kdy se dá ve spodním prostoru vytvořit prostor na hraní, učení či ukládání věcí.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.