asoft-nabytek.cz

Bílá dětská postel se 2 zásuvkami Flexa White Single, 90 x 200 cm

Nejprodávanější produkt Bílá dětská postel se 2 zásuvkami Flexa White Single, 90 x 200 cm od odblíbeného výrobce Flexa jednoduše pořídíte zde za výprodejovou cenu! Právě lze objednat jen za 16 490 Kč. EAN: 1294860
Bílá dětská postel se 2 zásuvkami Flexa White Single
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
16 490
Popis produktu

Postel je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku. Pořiďte vašim potomkům takovou, která je jak funkční a bezpečná, tak krásná na pohled. Toto jednolůžko je vyvedeno v moderním skandinávském stylu a díky své standardní velikosti vydrží až do dospělosti.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.