asoft-nabytek.cz

Bílá dětská palanda z borovicového dřeva s žebříkem Flexa Classic

Tento akční produkt Bílá dětská palanda z borovicového dřeva s žebříkem Flexa Classic od populární značky Flexa jednoduše získáte právě teď opravdu levně! Právě lze objednat jen za 30 899 Kč. EAN: 1294968
Bílá dětská palanda z borovicového dřeva s žebříkem Flexa Classic
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
30 899
Popis produktu

Postel je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku. Pořiďte vašim potomkům takovou, která je jak funkční a bezpečná, tak krásná na pohled. Palanda je ideálním řešením do menších prostor a pro rodiny s více dětmi.

Tento kousek z borovicového masivu nechá díky průhledné lazuře vyniknout svou překrásnou kresbu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.