Béžová třímístná pohovka Kave Home Bellano

Tento exkluzivní kus Béžová třímístná pohovka Kave Home Bellano značky Kave Home jednoduše pořídíte na našich stránkách teď skutečně levně! Akční cena již od 29 990 Kč. EAN: 8433840360027
Béžová třímístná pohovka Kave Home Bellano
Značka: Kave Home
29 990 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Je na čase dopřát si ničím nerušený, dokonale komfortní odpočinek. Váš společník? Tato úžasně stylová pohovka od španělské značky Kave Home.

Právě tento styl nábytku vám pomůže doladit domov k naprosté dokonalosti a vytvořit z nudného interiéru místo, do kterého bude radost se vracet.

Tento kousek je navíc vhodný nejenom do interiéru, ale také ven, např. na jarní či letní terasu se zahrádkou nebo balkón v centru města. V nepříznivém počasí však nábytek nenechávejte napospas vlivům počasí a vraťte ho zpět do pohodlí domova.

O značce:
Barcelonská Kave Home funguje na trhu již od roku 1982. Díky týmu zkušených návrhářů přináší především nábytek, ve kterém se mísí precizní zpracování s neskutečně vkusným a moderním designem. V jejich repertoáru najdeme ale i nezaměnitelné designové dekorace, které interiéru dodají tu pravou jiskru. Značka samozřejmě nezapomíná ani na ohledy na životní prostředí.