asoft-nabytek.cz

Betonový držák na toaletní papíry Lyon Béton Cloud L

Unikátní a oblíbený kus Betonový držák na toaletní papíry Lyon Béton Cloud L od kvalitní značky Lyon Béton můžete najít právě zde se slevou! Právě lze objednat jen za 5 290 Kč.
EAN: 3760195860120
Betonový držák na toaletní papíry Lyon Béton Cloud S
Ověřit dostupnost
Značka: Lyon Béton
5 290
Popis produktu

I něco tak obyčejného, jako je držák na toaletní papíry, může vypadat zcela neobyčejně. I něco tak obyčejného může vypadat jako umělecké dílo. Nevěříte? Budiž vám tenhle kousek od Lyon Béton designovým důkazem!

Dobré vědět: Vhodné pro ruličky o průměru 11,5 cm.

Tip: Produkty Lyon Béton je možné umístit jak do interiéru, tak exteriéru, a to za předpokladu mírných klimatických podmínek.
Mimo sezónu je nutné nábytek chránit před vnějšími vlivy, ideálně jej skrýt na suché místo, před čímž by měl být vyčištěn a na vzduchu osušen. Pokud je mimo sezónu nábytek venku, je nutné jej přikrýt voděodolným, prodyšným přehozem ze 100% polyesteru.
Povrch je natřený neviditelným matným lakem, který jej chrání před skvrnami. Po čase navíc vypadá ještě lépe, získá totiž trochu patiny, stejně jako třeba kůže nebo dřevo. Pokud se objeví jakékoli póry, maličké prasklinky či barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je.