asoft-nabytek.cz

Antracitový plstěný podsedák z vlny Wooldot Felt Chair Pad, ⌀ 40 cm

Diskontní produkt Antracitový plstěný podsedák z vlny Wooldot Felt Chair Pad, ⌀ 40 cm pocházející od značky Wooldot snadno získáte právě zde opravdu levně! Akční cena již od 389 Kč. EAN: 5714004003626
Antracitový plstěný podsedák z vlny Wooldot Felt Chair Pad
Ověřit dostupnost
Značka: Wooldot
389
Popis produktu

Pohodlné posezení i estetické zkrášlení interiéru nabízí tento podsedák od dánské značky Wooldot. Je z ručně zpracované vlny z dálného Nepálu.

Na jeho výrobě se podílí místní nepálské ženy. Jelikož jde o ruční výrobu, každý kus je originál a můžou se tak mírně lišit od fotky.

Je vhodný pro alergiky a vlna neobsahuje žádná toxická barviva, hodí se tedy i do domovů s dětmi.

O značce:
Wooldot je dánská značka, která tvoří ve spolupráci s Nepálem již od roku 2008. Mají vysoce kvalitní produkci v hlavním nepálském městě Káthmándú, kde vyrábí plstěné koberce, podsedáky, košíky, podtácky a další interiérové doplňky ze 100% vlny.

Tradiční řemeslo v kombinaci s funkční kvalitou dávají značce možnost vyrábět unikátní designové produkty tvořené s láskou. Všechno totiž vzniká ručně.

Milou zajímavostí, která stojí za zmínění, je podpora, kterou značka dává nepálským ženám. Zaměstnává výhradně je, čímž jim dává šanci na kvalitní a nezávislý život.